Kingitused ärikliendile

Sinu ettevõtte logo või sümboolikaga küpsised on meeldejääv tänuavaldus ja samas ka stiilne reklaam – kaks ühes lahendus!

Milline on Sinu maiuse loomise protsess?

Maitsev käsitööküpsis

Vali glasuuritud käsitööküpsis, makroon või piparkook.

Ettevõtte kujundus

Prindime valitud küpsisele ettevõtte logo, sõnumi või sümboolika.

Unikaalne ärikingitus

Kaunis ja stiilne kingitus, mis pakub maitseelamust.

Kuidas saab Sinu logo, pilt või tekst küpsisele?

Kujutis prinditakse otse küpsisele, spetsiaalselt küpsiste jaoks jaoks loodud toiduprinteriga. Kasutame glasuuriga kaetud käsitööküpsisele kujutise loomiseks erilist meetodit ja seetõttu pole vaja väljatrükil kasutada maitsetuid vahvlilehti.

Lisavõimalusena on võimalik sümboolika küpsisele luua käsitsi, kas siis kuningliku glasuuriga, toidumarkeritega joonistades või toiduvärvidega maalides. Glasuurimata küpsise pindadele saame kujutise luua lasergraveeringu abil, viimase puhul ei ole kasutatud toiduvärve ja seega on toode täiesti lisaainete vaba.

Parima kvaliteedi saamiseks on hea kasutada trükkimiseks sobivat .pdf või .png faili. CMYK mitte RGB värvidega fail.

Miks valida Mesiroos magusate ärikingituste partneriks?

  • Sinu aeg ja mugavus on meie prioriteet. Pakume Sulle terviklikku kingilahendust, mis on isikupärane, alati kaunilt pakendatud ja jõuab mugavalt kohale!
  • Paindlikkus. Olenemata sellest, kas soovid tellida väikeseid koguseid, nagu näiteks 12 küpsist, või soovid luua erilise suuruse, kuju ja disainiga partii, arvestame Sinu soovidega.
  • Personaalne lähenemine on võti. Otsesuhtlus Mesiroosi küpsisemeistriga annab Sulle võimaluse saada kiiret tagasisidet ning nõu parima võimaliku lahenduse osas, tagades, et Sinu ettevõtte sümboolikaga ärimaiustused vastavad ootustele.
  • Professionaalsus ja kvaliteet on meie lahutamatud kaaslased. Hoolikalt valitud toorained ja retseptid tagavad igas ampsus meeldiva maitseelamuse. Meie retseptid on põhjalikult läbi proovitud ja täiustatud.

Mesiroosi tooted ei ole pelgalt küpsised – need on ainulaadsed maiustused, mis peegeldavad Sinu ettevõtte visiooni ja väärtusi!

NB! Soovi korral saad tellida prooviküpsised!

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele, mis puudutavad meie tooteid, tellimisprotsessi ja palju muud. Uurige, kuidas tagame teie tellimuste kvaliteedi ja õigeaegsuse, ning saage teada, kuidas meie tooted teie erilist sündmust rikastada võivad.

Tee oma äriklientidele, koostööpartneritele või töötajatele kingitus, mida nad mäletavad ja hindavad!
Kas on võimalik enne tellimuse vormistamist tooteid näha ja maitsta?

Jah, soovi korral valmistame näidistoote ja saadame fotod. Kui on maitsmissoov, siis saadame proovimiseks näidispaki. Näidistoote valmistamise hind kokkuleppeline.

Kui pikk on tarneaeg?

Erilahendusega ärikingituste tarneaeg alates tellimuse kinnitamisest sõltub tellimuse mahust ning keerukusest ja on enamasti 2-3 nädalat.

Kui palju varem tuleks tellimus esitada?

Palume tellimuse esitada vähemalt 2-3 nädalat enne soovitud sündmust/tähtaega. Võimalusel varem. Tähtpäevade eelselt ajal nagu näiteks jõulud, sõbrapäev jms peaks arvestama lisa ajaga.

Kas teete ka kiirtellimusi?

Jah. Kiirtellimuste puhul rakendub lisatasu 30%

Kuidas toimub ärikingituste kohaletoimetamine?

Vastavalt kliendiga kokkuleppele saadame tooted soovitud aadressile, kas kullerfirma abiga või toimetame ise kohale. Väiksemate tellimuste puhul postitame pakiautomaati. Samuti on võimalik tellimusele järele saata oma kuller. Kullerfirma transpordiajaga peab tellimuse tegemisel arvestama.

Kas võib olla kindel, et küpsised/tooted saatmise käigus ei purune?

Pakime küpsised hoolikalt ja asetame tugevasse saatepakendisse, märgistame pakid õrnkäsitlust nõudvate märgistega. Suuremate tellimuste puhul või kokkuleppel viime tooted ise kohale.

Millist toormaterjali Mesiroos kasutab?

Ehtsate ja kvaliteetsete maitsete armastajana valime hoolikalt toorained ja retseptid ja eelistame eestimaist. Meie küpsetised on vabad keemilistest lisa- ja säilitusainetest ning kunstlikest maitse- ja lõhnaainetest.

Kui kaua küpsised säilivad ja kuidas neid säilitada?

Küpsetame, glasuurime ja prindime küpsiseid alles pärast tellimuse saamist. Küpsiste parimad maitseomadused on alates valmimisest 30 päeva, piparkookidel kaks kuud. Säilitada kuivas ja jahedas 18+/-3 temperatuuril. Hoiduda otsese päikesevalguse kätte jätmist ja mitte panna külmikusse, et vältida niiskuse sattumist küpsistele.

Millises formaadis saata logo fail ja kas aitate ka kujundamisel?

Selleks, et logo näeks küpsisel kvaliteetne välja, tuleks kasutada trükiks loodud vektorfaile n .pdf, .svg. Logo või foto rasterfaili puhul sobib .png laiendiga fail.
Kui soovite küpsisele ka teksti või kaunistus elemente lisada, siis saame vajadusel lihtsama kujundusega aidata.

Kui täpselt suudate ettevõtte logo jäljendada?

Mida parem fail meil kasutada on, seda täpsem on kujutis. Kuna tegemist on toiduvärvidega võivad mõningatel juhtudel tekkida väikesed värvimuutused. Sobivuse kontrollimiseks saame teha proovi printimise.

Millist toiduprinterit kasutate?

Kasutame professionaalseks kasutamiseks mõeldud toiduprinterit, millel on kõrgelt hinnatud NSF sertifikaat, samuti cGMP sertifikaadiga trükipea. Toiduvärvidena kasutame Euroopa Liidus aktsepteeritud värve.